Bezpłatne testowanie aparatu słuchowego przed zakupem

  • -
42

Bezpłatne testowanie aparatu słuchowego przed zakupem

Zanim kupisz aparat słuchowy, najpierw go bezpłatnie wypróbuj.

Nie rozumiesz na spotkaniach towarzyskich , u lekarza , w sklepie,? Głośno słuchasz telewizora ? Często prosisz o powtórzenie ? Nie słyszysz gwizdka czajnika ? To tylko niektóre objawy mogące świadczyć o pogorszeniu słuchu. W trosce o Państwa zadowolenie, przygotowaliśmy bezpłatne testowanie aparatu słuchowego przed zakupem.

Zakupowi aparatu słuchowego , zwłaszcza jeśli jest to nasz pierwszy aparat  ,towarzyszy wiele obaw . Dlatego warto w swoim otoczeniu sprawdzić jak będziemy słyszeć ,czy będziemy zadowoleni. Jeśli tylko zastosujesz się do naszych rad i wskazówek to w Beaton jesteśmy pewni , że potrafimy wyregulować tak aparat, aby spełnił twoje oczekiwania.

Sprawdź i przekonaj się bezpłatnie jak możesz i powinieneś słyszeć właściwie.

Kupując aparat słuchowy skupiamy się na jego klasie ,parametrach technicznych czy możliwościach  ,a zupełnie zapominamy o najważniejszym:

kto i jak go wyreguluje?

Nawet najlepszy ,czy najdroższy aparat słuchowy może nie spełniać twoich oczekiwań jeśli zostanie niedostatecznie wyregulowany.

Co z tego że kupisz drogi zaawansowany technologicznie aparat , jeśli jego regulacja dokonana przy zakupie nie będzie wykorzystywała wszystkich możliwości aparatu?

Po co Ci drogi zaawansowany technologicznie aparat jeśli twój styl życia nie wymaga tych wszystkich opcji i udogodnień?

dlatego:

Zaufaj doświadczeniu

Polecamy bezpłatne testowanie aparatu przed zakupem , abyś był w pełni przekonany i zadowolony ze swojego nowego słuchu. Lubimy trudne wyzwania i nie boimy się ich dlatego warto skorzystać z możliwości bezpłatnego wypożyczenia aparatu słuchowego ,aby go przetestować. Często słyszymy , że aparaty słuchowe kosztują parę tysięcy i taki właśnie musimy kupić . Dzieję się tak dlatego , że często zapomina się o tym jakie potrzeby ma pacjent -użytkownik aparatu słuchowego.

Doświadczony protetyk słuchu bierze pod uwagę wszystkie potrzeby i możliwości pacjenta: styl życia-czy spokojny ,a może aktywny? Możliwości manualne związane z wiekiem ,wzrok -taka osoba nie powinna mieć aparatów bardzo małych , bo ich nie obsłuży. Najczęściej starsze osoby zgłaszają potrzebą rozumienia  telewizji i rozumienia mowy u lekarza , więc zaawansowany  (a więc droższy) aparat słuchowy nie będzie w pełni wykorzystany . Testując aparat słuchowy przed zakupem , będziesz pewny swojego wyboru . Dlatego tak bardzo polecamy wypożyczenie aparatu słuchowego przed zakupem ,aby nie kupować w ciemno i być zadowolonym.

umów się na wizytę

 

Reklamy z kuponami do Głosu Szczecińskiego
wypożycz bezpłatnie aparat słuchowy zanim kupisz

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.