Akcesoria do aparatów słuchowych

          

OHO środki stosowane do dokładnego usuwania zanieczyszczeń z wkładek usznych (indywidualnych).

 

OHO proszek

 

OHO 20 torebki z środkiem oczyszczającym. Jedną torebkę proszku wsypać do ¼ szklanki wody niewielkiej ilości wody. Po przygotowaniu roztworu wkładkę należy odłączyć od aparatu i zanurzyć w płynie na kilka godzin, następnie wypłukać w bieżącej wodzie, wysuszyć i wydmuchać resztki wilgoci gruszką gumową z odpowiednią końcówką. Nie stosować do czyszczenia aparatów słuchowych.

 

OHO Expres

 

 

Chusteczki do pielęgnacji aparatów słuchowych i wkładek usznych. Chusteczki nasączone są środkiem dezynfekującym o przyjemnym zapachu. Mogą służyć do odświeżania aparatów wewnątrzusznych i zausznych oraz wkładek. Polecane w podróży lub innych nietypowych sytuacjach. Środki stosowane do czyszczenia powierzchni wkładek indywidualnych i aparatów wewnątrzusznych

 

OHO Płyn

 

Płyn dezynfekujący do aparatów słuchowych i wkładek usznych z wygodnym atomizerem. Służy do szybkiej pielęgnacji aparatów i wkładek usznych. Nie niszczy lakierowanych powierzchni urządzeń. Doskonałe uzupełnienie do zestawu OHO super OHO Spray – płyn w pojemniku ze spryskiwaczem. Preparatem należy zwilżyć chusteczkę higieniczną, którą zamierzamy użyć do wyczyszczenia wkładki indywidualnej lub aparatu wewnątrzusznego.

 

 

OHO Gruszka

 

Gruszka służy do osuszania otworów w wkładce usznej lub do przedmuchiwania otworów wentylacyjnych w  aparatach  wewnątrz usznych. Dołączonym wyciorkiem można dodatkowo oczyścić otwory we wkładce usznej.

 

Zestawy

OHO Zestaw maxi

 

OHO midi zestaw do pielęgnacji wkładek usznych. Zestaw składa się z gruszki do osuszania dźwiękowodu z kropelek wody, 10 torebek środka samoczyszczącego, kubeczka ”myjki”.

 

 

OHO Zestaw Komplet

 

 

OHO komplet zestaw zawiera  20 saszetek środka czyszczącego, 10 chusteczek  odświeżających,  higrosusz, woreczek „suszarkę”, gruszkę, 2 wyciorki i 2 szczoteczki.

 

 

OHO Zestaw Midi

 

OHO maxi zestaw składa się z gruszki do osuszania dźwiękowodu z kropelek wody,2 wyciorków i szczoteczki włosianej służących do usuwania zabrudzeń z wnętrza wkładki, 8 torebek środka samoczyszczącego, 2 chusteczek odświeżających   i kubeczka ”myjki”.

 

 

OHO Zestaw Super

 

OHO super wykorzystując produkty zawarte w zestawie możemy osuszyć aparat wewnątrzuszny lub zauszny oraz wyczyścić wkładkę uszną.

Zestaw zawiera :

1 higroosuszacz (materiał osuszający w metalowym pojemniczku) do osuszania aparatu, pudełko ”suszarkę”, płyn dezynfekujący 50g, 5 suchych chusteczek, którymi po nasączeniu płynem odświeżymy aparat, lub oczyścimy wkładkę, plastikowy wyciorek do udrażniania kanału dźwiękowodu wkładki, plastikową „strunę” do oczyszczania kanału wentylacyjnego wkładki lub aparatu wewnątrzusznego, szczoteczkę do oczyszczania mikrofonu w aparacie wewnątrzusznym.

 

 

OHO Małe

 

OHO Małe – zestaw wyciorków i szczoteczek do mechanicznego usuwania zanieczyszczeń z otworów wentylacyjnych i dźwiękowodów.

 

 

Higrosusz

 

Higrosusz służy do osuszania aparatów słuchowych wewnątrz i zausznych. Materiał osuszający znajdujący się w metalowym pojemniczku absorbuje wilgoć z wnętrza aparatu co chroni jego mechanizm i przedłuża żywotność.OHO higrosusz tabs opakowanie zawiera 4 kapsuły osuszające  i woreczek „suszarkę”. Jedną kapsułę należy łącznie z aparatem zamknąć w szczelnym woreczku, najlepiej na noc. Kapsułę zmienia się na nową po nasyceniu kryształków wilgocią. Konieczność wymiany sygnalizowana jest zmianą koloru kryształków.

 

OHO Dry Box

 

OHO dry box zestaw służy do osuszania aparatów wewnątrz i zausznych. Materiał osuszający znajdujący się w metalowym pojemniczku absorbuje wilgoć z wnętrza aparatu co chroni jego mechanizm i przedłuża żywotność. Opakowanie zawiera 1 higrosusz (materiał osuszający w metalowym pojemniczku), 4 chusteczki odświeżające i pudełko suszarkę.

 

 

OHO Dry Tabs

 

OHO dry tabs zestaw do osuszania aparatów słuchowych. Materiał osuszający znajdujący się w kapsułach absorbuje wilgoć z wnętrza aparatu co chroni jego mechanizm    i przedłuża żywotność. Opakowanie zawiera 4 kapsuły osuszające, 4 chusteczki odświeżające, pudełko „suszarkę”.

 

 

Suszarki elektryczne i UV do wszystkich rodzajów aparatów słuchowych:

Suszarka Dry-Go UV

 

 

Elektryczna suszarka z bakteriobójczą lampą UV do wszystkich typów aparatów słuchowych. Automatyczny wyłącznik czasowy, czujnik temperatury, temperatura suszenia ok. 55 stopni C, sygnalizacja diodą LED, zasilanie ze standardowego złącza USB. Kabel USB i zasilacz w komplecie.

 

Film prezentujący suszarkęlink do Youtube

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.